Protože už uplynul nějaký čas od recenze parkovacího domu Domini park, opět jsme po čase navštívili nejnovější brněnský parkovací dům na Panenské ulici. V reakci na recenzi nás BKOM upozornil, že některé výtky jsou pouze nedodělky (otevření se zřejmě muselo stíhat před volbami), tak jsme si to jeli zkontrolovat. Venku byla nula a mrholilo, parkovací dům byl solidně zaplněn.

A jak to dopadlo?

Už je možné platit kartou. Ale pozor, ne jen, že se dá platit kartou, dá se platit dokonce bezkontaktně! Je jasné, že je to už dnes standard, ale když uvážíme, že za parkování na ulici se na rozdíl od jiných normálních měst dá zaplatit pouze mincemi a kartou nelze platit ani ve Vaňkovce, nemůžu skrývat naprosté nadšení.

domini-park01

Výtah už fungoval. Na vstupech místo koule je už klika, takže nemusíte při každém vstupu (pokud není zamčeno) používat parkovací kartu. Na vyhrazených místech pro elektromobily právě dodělávali dobíjecí stanice.

domini-park02

Jen při výjezdu kazí dojem krabice na zaplacené parkovací lístky. Jak to? Jak jsme psali minule, závora na výjezd se většinou otevře podle registrační značky, lístek tak úplně nepotřebujete. Evidentně jsou však z toho řidiči zmatení a netuší, jak v danou chvíli s lístkem naložit, tak končí na zemi nebo v lepším případě v oné krabici.

domini-park03

Zdá se, že nic nebrání tomu, aby Domini park dostal 5 hvězdiček z 5, lepší parkování v Brně prozatím není. Nebo máte jiný názor? Navštívili jste už Domini park také? Co na něj říkáte? Napište nám do diskuse na Facebook váš názor!